Software ako služba -> Skupinová práca

Skupinová práca

Vďaka tejto službe dostane klient program, ktorý napomáha realizovať úlohy v skupine pracovníkov, a to rovnako pracujúcich v sídle firmy ako aj geograficky rozptýlených. Služba umožňuje užívateľovi zároveň pracovať so spoločnými údajmi a sprístupnenie mechanizmov umožňujúcich koordinovať činnosť a sledovať ich priebeh.

KONEKTMAIL

KonektMail je aplikácia ponúkaná Cloudworks, ktorá je určená pre skupinovú prácu. Poskytuje jej užívateľom prístup k elektronickej pošte, adresárom a spoločným kalendárom. Elastická architektúra aplikácie dáva možnosť zavádzať ju v ľubovoľnom rozsahu – od niekoľkých desiatok po mnoho tisíc užívateľov. KonektMail je dostupný aj prostredníctvom akéhokoľvek prehliadača www alebo mobilných zariadení.

MICROSOFT EXCHANGE

Microsoft Exchagneje profesionálny nástroj na obsluhu elektronickej pošty, kalendára a kontaktných údajov. Zvyšuje pracovný výkon a bezpečnosť firmy, pričom zachováva úplnú kontrolu zo strany klienta. Program Exchange umožňuje prispôsobiť sa potrebám podniku každého druhu. Základnou výhodou tohto riešenia je kompletná spolupráca s ďalšími programami firmy Microsoft.

Napíšte nám

NAPÍŠTE NÁM:

Potrebujete informácie?
Chceli by ste neceniť
váš projekt?

CloudWorks, s.r.o.
Tvrdého 783/4, Žilina 010 01

info@cloudworks.sk

ID: 142